BMX Charity Jam – MICHAL

CHARITY JAM – BRUMOV – 08/07/2017 – osmý ročník BMX contestu na podporu handicapovaných dětí, minirozhovor s hlavním pořadatelem Michalem pro Vás připravila Milfi

Co tě vedlo k tomu pustit se do pořádání Charity Jamu?

K Charity Jamu mě dovedla moje mamka, která je spolu s klukama z týmu Charity Jam  hlavní organizátorkou již od nultého  ročníku. Je to taková naše týmová “park máma”. Když Charity Jam začínal, nikdo si nedokázal představit na jakou úroveň se dostaneme. Snaha pomoci lidem, kteří neměli v životě tolik štěstí, se pro spoustu z nás stalo takové “malé-velké” hobby. Když to jde tak se snažíme pomáhat i mimo tuto akci, během celého roku.

Na co se diváci letos můžou těšit ?

Jako každý rok na největší špičku české a slovenské BMX scény. Na domácího Erika Figara, který je několikanásobný mistr ČR v minirampě. Zažijete dechberoucí show toho nejlepšího, co můžete v ČR vidět. Samozřejmě taky potkáte spoustu lidí, kteří mají srdce na správném místě, a v neposlední řadě se můžete těšit na celé rodiny s dětmi, které letos podporujeme. Každý rok přijíždějí i rodiny s dětmi, které jsme podpořili v minulých ročnících, takže v parku je veselo. Letos poprvé taky organizujeme oficiální after párty kde vystoupí několik DJs a dvě kapely.(Deform, Liquid Jesus, DJ Lucky Boy a další)

Co si od letošního ročníku slibuješ?

No samozřejmě bych si přál aby vyšlo počasí, aby kluci odjeli závod ve zdraví a bez zranění. A taky pevně věřím, že překonáme loňskou vybranou částku. Je to sice v dnešní době neuvěřitelně náročné, ale můžete si být všichni jistí, že pro to uděláme maximum!

Za celý “Charity Jam” tým Vám moc děkuji za podporu a tímto bych Vás chtěl k nám do Brumova-Bylnice všechny pozvat. Slibujeme, že to bude stát za to!

 za “Charity jam” tým Michal

#pomahejtesnami

12 14 15 36 46 56 57

unnamed