Charita

Suicide Angels nejsou jen krásné potetované dívky, ale především unikátní charitativní projekt. V roce 2017 jsme se rozhodli podpořit Kubíka Novotného – chlapečka, jemuž byla diagnostikována lymfoblastická leukémie.  Jeho táta, živitel rodiny, je s ním v nemocnici, máma na mateřské se stará o dva sourozence. Pomožte s námi. Jak? Třeba koupí kalendáře Suicide Angels 2017 – 100% z výtěžku pošleme právě Kubíkovi a jeho rodině.

PODPOŘILI JSME TAKÉ:

Matýsek Veselý (Suicide Angels 2016)

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích (kalendář Pin Up Angels 2013)

Občanské sdružení Andělé bez Křídel

Franta Pelikovský – focení s Fandou (kluk, který prodělal leukémii si zafotil s našimi andílky. Výsledkem byl fotoreport a rozhovor.

Zámeček v Třebušíně. Historický, pomalu chátrající objekt,  který dříve sloužíval jako hotel. I sem jsme přijeli pomáhat – užili jsme si naprosto luxusní víkend na Hell Campu ve spolupráci s partou “tyranů” ze Self Defense Division, čímž jsme na skoro zapomenutý zámeček zase vnesli život.

Týraná maminka a její miminko – Bratislava – z obligátních důvodů nemůžeme zveřejnit jméno. Maminku týral její přítel a ze dne na den skončila bez prostředků téměř na ulici. Udělali jsme takovou hurá akci – sbírku věcí pro mimčo. Za pár dní odešly do Bratislavy 2 balíky věcí.

..a pokud se nám někdo ozve s nápadem na to, jak bysme mohli někomu pomoci, ať už jsou to lidé, zvířátka nebo třeba budeme zachraňovat historický objekt, rádi přiložíme ruku k dílu. Disponujeme originálními nápady a lidmi, kteří umí zaujmout.