Podporujeme

SUICIDE ANGELS – POTETOVANÝ HOLKY KTERÝM NECHYBÍ DOBRÉ SRDCE

Projekt Suicide Angels vznikl v lednu roku 2014. Je založen na propojení jedinečné krásy potetovaných dívek a charitativních aktivit. Jsme totiž vidět a díky nám i děti, které podporujeme. Suicide Angels jsou první projekt svého druhu a právě propojení tetování s charitou z nás činí unikát.

Každý rok jsme podporujeme jedno konkrétní dítě. Letos, t.j. v roce 2019 je to malá Věruška.

A jak vlastně taková pomoc funguje?  Každoročně vydáváme kalendář Suicide Angels a 100% výtěžku z jeho prodeje putuje právě k vybranému dítěti (tzn. v roce 2019 přeposíláme vybrané peníze Věrušce).

Máme i vlastní kolekci oblečení, šperků a dalších věcí a i z jejich prodeje určitou část věnujeme na charitu. ►►►JDI DO FB OBCHODU◄◄◄

Pro pořadatele akcí jsou naši andílci příjemným zpestřením programu a odtud také pramení zdroje příjmů projektu. Pomůžete s námi?

PODPOŘILI JSME TAKÉ:

Tomášek Voborník (Suicide Angels 2018)

Kubík Novotný (Suicide Angels 2017)

Matýsek Veselý (Suicide Angels 2016)

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích (kalendář Pin Up Angels 2013)

Občanské sdružení Andělé bez Křídel

Franta Pelikovský – focení s Fandou (kluk, který prodělal leukémii si zafotil s našimi andílky. Výsledkem byl fotoreport a rozhovor.

Zámeček v Třebušíně. Historický, pomalu chátrající objekt,  který dříve sloužíval jako hotel. I sem jsme přijeli pomáhat – užili jsme si naprosto luxusní víkend na Hell Campu ve spolupráci s partou “tyranů” ze Self Defense Division, čímž jsme na skoro zapomenutý zámeček zase vnesli život.

Týraná maminka a její miminko – Bratislava – z obligátních důvodů nemůžeme zveřejnit jméno. Maminku týral její přítel a ze dne na den skončila bez prostředků téměř na ulici. Udělali jsme takovou hurá akci – sbírku věcí pro mimčo. Za pár dní odešly do Bratislavy 2 balíky věcí.

..a pokud se nám někdo ozve s nápadem na to, jak bysme mohli někomu pomoci, ať už jsou to lidé, zvířátka nebo třeba budeme zachraňovat historický objekt, rádi přiložíme ruku k dílu. Disponujeme originálními nápady a lidmi, kteří umí zaujmout.