Charita

SUICIDE ANGELS – POTETOVANÝ HOLKY KTERÝM NECHYBÍ DOBRÉ SRDCE

Projekt Suicide Angels vznikl v lednu 2014. Je založen na propojení unikátní kráy potetovaných dívek a charitativních aktivit. Jsme totiž vidět. A díky nám i děti, které podporujeme. Jsme úplně první projekt svého druhu a v propojení tetování s charitou jsme zcela unikátní. Každý rok jsme podporujeme 1 konkrétní dítě. Letos, v r.2018, podporujeme Tomáška Voborníka.

A jak vlastně taková pomoc funguje?  Každoročně vydáváme kalendář Suicide Angels a 100% výtěžku z jeho prodeje putuje právě k Tomáškovi.

Máme i vlastní kolekci oblečení, šperků a dalších věcí a i z jejich prodeje určitou část věnujeme na charitu.

Pro pořadatele akcí jsou naši andílci příjemným zpestřením programu a odtud také pramení zdroje příjmů projektu. Pomůžete s námi?

PODPOŘILI JSME TAKÉ:

Kubík Novotný (Suicide Angels 2017)

Matýsek Veselý (Suicide Angels 2016)

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích (kalendář Pin Up Angels 2013)

Občanské sdružení Andělé bez Křídel

Franta Pelikovský – focení s Fandou (kluk, který prodělal leukémii si zafotil s našimi andílky. Výsledkem byl fotoreport a rozhovor.

Zámeček v Třebušíně. Historický, pomalu chátrající objekt,  který dříve sloužíval jako hotel. I sem jsme přijeli pomáhat – užili jsme si naprosto luxusní víkend na Hell Campu ve spolupráci s partou “tyranů” ze Self Defense Division, čímž jsme na skoro zapomenutý zámeček zase vnesli život.

Týraná maminka a její miminko – Bratislava – z obligátních důvodů nemůžeme zveřejnit jméno. Maminku týral její přítel a ze dne na den skončila bez prostředků téměř na ulici. Udělali jsme takovou hurá akci – sbírku věcí pro mimčo. Za pár dní odešly do Bratislavy 2 balíky věcí.

..a pokud se nám někdo ozve s nápadem na to, jak bysme mohli někomu pomoci, ať už jsou to lidé, zvířátka nebo třeba budeme zachraňovat historický objekt, rádi přiložíme ruku k dílu. Disponujeme originálními nápady a lidmi, kteří umí zaujmout.