Děláme to srdcem, ne peněženkou

9.června andílci vyrážejí na svou letošní první open air akci – už na první pohled naprosto pohodovej fesťáček HUBERTKA – která ovšem vypukne už v pátek osmého. Dva dny, dvě stage, dvacítka kapel. My jsme pro vás vyzpovídali hlavního pořadatele a zpěváka MR.DYNABOOM v jedné osobě, Štěpána.

Na co bys Ty osobně pozval návštěvníky, co považuješ za největší tahák?
Tak největší tahák pro mě jsou Head2Down (SVK) a John Wolfhooker. A lidi doufám,že budou slyšet na Cocotte Minute a Našrot (místní legenda hudební scény).
Máš nějaký pořadatelský sen?
Sen…hele, sny občas nějaké mám… Vždy jsem chtěl udělat nějaký fajn festival pro fajn lidi. A chtěl bych, aby náš fest byl trošku víc zapsán do podvědomí, ale to, myslím, docela daří.
V čem se lišíte od ostatních fesťáků?
Snažíme se to dělat srdcem a ne peněženkou. Beru to i z pohledu zpěváka, který jezdí po festivalech a snažím se pak nějakejm chybám vyvarovat a z těch fajn festů si brát příklad.
Co si celkově myslíš o české hudební scéně?
Hele jako punk a crust nebo grind podle mě stále drží daleko silnějc pohromadě a ty fans jsou prostě tak nějak nesmrtelný… Metalcore, hardcore, nu metal a crossover to tak jednoduchý nemá, ale jsou kluby a města, kde scéna žije, to ano. Nebo velké koncerty zahraničních hvězd… Každopádně lidi, choďte ven a nedělejte rozdíly.
No, a to je všechno. Děkujem za příjemný rozhovor a přejeme, aby se pořadatelské snažení zúročilo, počasí aby přálo a aby byli prostě všichni spokojený a nadšený, ať už návštěvníci, tak i účinkující a taky Ty, Štěpáne.