Křest kalendáře Rock Café

Photos by: Róbert Hruboš

Rok se s rokem sešel a andílci v prostorách Rock Café pokřtili v pořadí již pátý charitativní kalendář, který pro rok 2019 nafotila přední světová módní fotografka Radka Leitmeritz. Jsme nesmírně rádi, že se Night of Suicide Angels vol.5 setkala s tak parádními ohlasy, že se jen na této párty vybralo a v zápětí odeslalo Tomáškovi 44.000,-Kč – a to nejen díky návštěvníkům, ale také díky tatérům z Tondrik Tattoo, Homie Tattoo, kteří tetovali charitativní kérky a 15.000,-vynesla aukce umělecky ztvárněného sk8 prkna.

Osobní návštěvou nás pocitili Tomáškovi rodiče, proběhla autogramiáda kalendářů, zahájili jsme ofiko prodej nové kolekce #inkedcharity a celkově máme z celé akce super pocity.

Díky všem za účast a obrovskoupodporu, skvělou zpětnou vazbu a tímto si vás rovnou dovolujeme s dostatečnám předstihem pozvat na křest kalendáře na rok 2020, který nafotí kontroverzní fotograf Ján Hronský. Křtít budeme už tradičně v Rock Café, a to 21.9.2019. Do té doby nás sledujte a pokud jste nějakým nedopatřením o pátý křest přišli, koukněte alespoň na fotoreport, o který se postaral náš dvorní fotograf Róbert Hruboš – děkujeme.