O NÁS

SUICIDE ANGELS

.pomáhají
.poutají pozornost
.boří předsudky

Suicide Angels jsou unikátní projekt, a to nejen v ČR, ale jak jsme vypátrali, tak i celosvětově. Jde o propojení netradičního vzhledu alternativně vypadajících dívek a přitahování pozornosti široké veřejnosti k různým aktivitám, ať už charitativním, propagačním, nebo komerčním. V ČR jsme byli úplně první a těší nás, že máme i následovníky, protože to nás jen utvrzuje v tom, že naše jedinečná myšlenka byla dobrá. V čem se ale od konkurence lišíme?

Vytváříme výhradně autorský obsah a vše, čím se prezentujeme, jsou naše věci. Tedy vše, co vidíte, je náš nápad a jeho realizace, od fotek přes soutěže, akce, videa pro naše parnery, zkrátka všechno. Nevytváříme obsah, který vznikne zkopírováním zajímavých článků, které posbíráme na internetu. Dalším rozdílem je, že management projektu není početný, dá se říci, že za celým projektem nyní stojí jen jeho zakladatelka Věra a její asistentka. Můžeme tedy zaručit, že pravá ruka moc dobře ví, co dělá levá. Od začátku až do konce spolupráce komunikujete o zásadních věcech s jedním jediným člověkem. Jsme důkazem, že i projekt tak velkého rozměru, lze manažersky zvládnout i bez velkých personálních nároků. Základem všeho je, že nás to opravdu baví a naplňuje.

Veškeré naše aktivity měly, mají a vždy budou mít, mimo jiné i charitativní podtext, a to včetně našeho vznikajícího unikátního e-shopu.

V roce 2014  jsme nafotili kalendář Suicide Angels 2015. 100% výtěžku z jeho prodeje jsme předali handicapovaným dětem. Adresně přesně víme, komu přispíváme. Peníze nejdou velkým institucím, ale přímo k těm, kdo je potřebují. A náš e-shop – v čem bude náš e-shop (který se nyní konstruuje) unikátní? Nejen, že si nakoupíte, ale každá položka, kterou prodáme, opět nějakým dílem (dle přání prodávajícího), podpoří charitu. Náš e-shop tak bude zahrnovat nejen autorské věci projektu Suicide Angels, ale i zboží našich partnerů, kteří se rozhodnou určitým % charitu podpořit.

Vytváříme rozcestník alternativní subkultury v ČR. Jak to bude fungovat?

Tento nápad se zrodil v hlavě zakladatelky Věry už vloni. Zde na webu vznikne prostor pro registraci pro všelijaké subjekty, kterým za symbolický obnos dáme prostor pro prezentaci jejich aktivit. Galerie, popis aktivit, kontakt, zkušenosti uživatelů, prostor pro reklamu…to jsou příklady možností, které nabídneme dle rozsahu finančního plnění ve 3 cenových pásmech. I z těchto prostředků vždy 50% poputuje na charitu. Pro uživatele stránek tak vznikne databáze, ve které najdou potřebné informace přesně o tom, co je zajímá. Proč vše realizujeme až teď? Vzhledem k personálním změnám, ke kterým došlo koncem loňského roku, se prostě na tyto aktivity dostalo až nyní. Mezitím jsme ale získali drahocenný čas vše promyslet do nejmenšího detailu a jak věříme, přineseme ucelený funkční prvek ku prospěchu jak našich fans, tak i partnerských projektů.

Pro návštěvníky našich stránek chystáme fórum.

Bez nutnosti registrace si tak budou moci popovídat jak s našimi andílky, tak s fotografy i ostatními návštěvníky na různá témata.

Novinkou je, že se naše dívky samy začínají aktivně angažovat.

Do budoucna plánujeme mít v každém krajském městě jednu ambasadorku, která bude koordinovat činnost v daném regionu – focení, akce, setkávání dívek, apod. Už toto léto začnou z vlastní iniciativy pořádat charitativní bazárky, koncerty, navštěvují domovy pro seniory, každá dle vlastních možností a uvážení. současné době sdružujeme kolem 80ti andílků z ČR, se kterými aktivně spolupracujeme a stále jsme otevřeni spolupráci s dalšími. Za malý zázrak považujeme to, že se všichni zúčastnění zapojují bez nároku na jakoukoliv finanční kompenzaci.

Rozšiřování působnosti i za hranice ČR a stále se rozrůstající fanouškovská základna, počet fotografů i partnerů projektu.

Expandujeme i na Slovensko, kde máme první andílky a fotografa v Bratislavě a v Košicích. O plánu mít koordinátorku v každém kraji píšeme o odstavec výše. K čemu?  Ambasadorka bude mít na starosti koordinování aktivit v daném regionu, jako je focení, events, návštěvy holek v domovech seniorů, dětských domovech, či aktivní komunikace s partnery. Podle stejného modelu připravujeme fungování i za hranicemi ČR.

Disponujeme nejen kreativními schopnostmi a neotřelými nápady jak přitáhnout pozornost potencionálních klientů.

Za pouhých rok a půl roku fungování jsme BEZ JAKÉKOLIV PLACENÉ REKLAMY dosáhli téměř 9tis fans na našem FB a můžeme doložit  velmi zajímavá čísla týkající se sledovanosti. Garantujeme dosah příspěvků až na 140.000 uživatelů, sdílení příspěvků v řádech stovek. Neplýtváme vybranými prostředky na placenou reklamu, protože si vystačíme s faktem, že jsme prostě pro řadu lidí atraktivní.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Ať už jako modelka, fotograf, partner akce nebo si děláte zálusk na tom se manažersky spolupodílet, pak nás neváhejte oslovit. Máte-li zájem o spolupráci jako sponzor, či partner, vyžádejte si grafy sledovanosti a osobní schůzku.

Něco málo z historie Suicide Angels.

Kořeny sahají do roku 2013, kdy takříkajíc na koleni vznikl kalendář s potetovanýma holkama Pin Up Angels 2013, který finančně podpořil Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích. Punk produkce překvapivě vynesla kýžené ovoce a po roční pauze vznikl kalendář s potetovanýma holkama Suicide Angels 2015. 100% z výtěžku jsme věnovali Občanskému sdružení Andělé bez křídel. V současnosti chystáme kalendář Suicide Angels 2016 a spolupracujeme s řadou nových partnerů i s partnery, kteří stáli po boku Suicide Angels prakticky od jejich zrodu.